Markalar

Mimari

Söyleşi - 25.Mart 2013

Alpino Mobilya'ya Kalite Ödülü

Kütahya'nın Gediz ilçesinde mobilya sektöründe faaliyet gösteren Alpino Mobilya, Avrasya Tüketicileri Koruma Derneği tarafından "2013 Tüketici Kalite Ödülü"ne layık görüldü.Avrasya Tüketicileri Koruma Derneği tarafından Türkiye'de tüketiciye ürün ve hizmet sunan markaların güven değerlerini ölçümlemek amacıyla yaptırılan marka araştırma raporuna göre belirlenen markalar arasında hizmet kalitesine en çok güvenilen isimlere "2013 Tüketici Kalite Ödülü" veriliyor.

Derneğin her sene düzenlediği Tüketici Kalite Ödülleri ödül töreni bu yıl Kale Outlet Center'da gerçekleştirildi. "2013 Tüketici Kalite Ödülü"ne layık görülen Alpino Mobilya'nın ödülünü şirket adına Mehmet Said Kocadağ aldı.
Mehmet Said Kocadağ törende yaptığı konuşmada, globalleşen dünyada her geçen gün büyüyerek hız kazanan Alpino Mobilya'nın önemli projelere imza attığını söyledi.
Kocadağ, "Bu adımları atarken önemli olanın, kaliteli ve profesyonel hizmet vermenin bir ilke olduğunu düşünerek bir yol çizmekteyiz. 2013 Avrasya Tüketici Kalite Ödülü'ne layık görülmemiz ile bu konuda başarılı trendimizin nerede olduğumuzu göstermektedir. Bu başarının yansımasını ve profesyonel kadromuzla sektörümüze vermiş olduğumuz hizmetin neticesini tescillemekten dolayı onur duyuyoruz" dedi.
Şirket Yönetim Kurulu Başkanı Muhittin Kocadağ ise, bu ödüle yönetim kalitesi anlayışları ile layık görüldüklerini belirterek, ''Gediz'den Türkiye'nin her noktasına ve 21 ülkeye ürün ve hizmet gönderdik ve göndermeye devam ediyoruz. 2012 yılında ihracatımızı yüzde 80 artırdık. 2013'teki hedefimiz ise bu rakamı yüzde 50 daha artırmaktır. Her geçen yıl personel sayımızı ve teknolojik yatırımlarımızı ikiye katlayarak ilk 100 mobilya firması arasındaki yerimizi üst seviyelere çıkartmayı hedefliyoruz. Firmamız, hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyetini, güven ilkelerini ve elbette uluslararası kalite standartlarını temel alarak sunmaktadır. Bunun sonucunda da Türkiye'yi dünyada başarıyla temsil etmektedir" dedi.