Markalar

Mimari

Haberler - 25.Şubat.2012

HÄFELE STARTEC KAPI KOLLARI İLE KAPILAR, FARKLI YAŞAM STİLLERİNE AÇILIYOR

Kapı donanım ve aksesuarları konusunda binlerce çeşidi kapsayan rakipsiz ürün portföyüne sahip olan Häfele, özel projeler için Startec kapı kolları serisini öneriyor. Modern ve minimalist çizgilerde tasarlanan kapı kolları, özgün tasarımı, estetik görünümü ve işlevselliğiyle mimari projelere değer katıyor.
Startec kapı kolları serisi, modernden klasiğe her stilde yaşam alanının gereksinimini karşılayacak zengin bir ürün portföyüne ve çeşitliliğe sahip. Özenli bir işçilikle, yüksek kalite standardında üretilen Startec kapı kolları, incelikli çizgisi sayesinde farklı tarzlara uyum sağlıyor ve tüm mekanların görsel bütünlüğünü tamamlıyor. Özellikle yüksek kalitede pirinç ve paslanmaz çelik gibi malzemelerden üretilen kapı kolları, doğadan ve geleceğin dünyasından esin alan formlarıyla, çağdaş konut ve ofis projelerinde profesyonellerin ilk tercih ettiği ürünler arasında yer alıyor.
Modern tarzı, üretim ve malzeme kalitesiyle öne çıkan kapı kolları serisi Startec, tüm kapıları birbirinden özel ve farklı stillerde yaşam alanlarına açıyor.

PROJELERDE HÄFELE
Özel projelerde kapsamlı kapı donanım ürünlerini doğrudan İstanbul ve Almanya stoklarından temin edebilen Häfele, emlak yatırımlarının da baş aktörlerinden biri konumunda.
Hafele’nin mimari projelere ürün tedarik etme konusundaki beceri ve deneyimini, büyük projeleri kapsayan referans listesi kanıtlıyor. Dünyanın her bölgesinde, otellerden konutlara, iş merkezlerinden saraylara, havalimanlarından alışveriş merkezlerine her ölçekte proje, Hafele kalitesini ve uzmanlığını tercih ediyor.

HÄFELE HAKKINDA
88 yıllık deneyimi ve güvenirliği ile müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik tasarlanan ve geliştirilen ürünler sunan Häfele, İstanbul Dudullu’da bulunan merkez mağaza ve stok alanlarını içeren tesisleri ve yurt çapında konumlanan franchise mağazalarıyla iş ortaklarına ve son tüketiciye daha hızlı ve verimli hizmet sunmayı hedefliyor. Türkiye pazarında mobilya, kapı aksesuar ve donanım alanlarında hizmet veren Häfele, uzman kadrosu ve sektörde eşi bulunmayan 100 binin üzerinde farklı üründen oluşan geniş yelpazesiyle iş ortaklarının ihtiyaçlarını karşılayacak en uygun çözümleri tek elden sunuyor.