Markalar

Mimari

Haberler - 01.Nisan 2013

Doğtaş Yıla Damgasını Vurdu

Capital dergisi tarafından düzenlenen 'Türkiye'nin En Beğenilen Şirketleri Araştırması"nda Mobilya Sektörünün En Beğenilen Şirketi Ödülü yine Doğtaş'ın oldu!
Doğtaş mobilya sektöre yine damgasını vurdu. Sektörün en beğenilen firması Doğtaş Mobilya seçildi. İşte Doğtaş Mobilya'nın zafer serüveni...
Türk mobilya sektöründe 40'ıncı yılını geride bırakan Doğtaş, Capital dergisinin her yıl yaptığı araştırma sonucunda, "Mobilya Sektörünün En Beğenilen Şirketi" seçilerek, ödülünü 19 Mart akşamı Conrad Hotel'de düzenlenen törende teslim aldı.
Ödülü, Capital dergisi Yazı İşleri Müdürü Ebru Fırat Tayman Doğanlar Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Şadan Doğan'a takdim etti.
Aynı kategoride 2011 yılında birincilikte yer alan Doğtaş, 2012 yılında da mobilya sektörünün lideri oldu. Capital dergisi tarafından bu yıl 13'cüsü düzenlenen "Türkiye'nin En Beğenilen Şirketleri" araştırmasında Doğtaş, sektördeki gücünü ve başarısını bu ödülle tekrar pekiştirmiş oldu.
Çanakkale, Biga'da doğan ve bugün uluslararası bir marka olma yolunda hızla ilerleyen Doğtaş, son yıllarda yaptığı yatırımları, öncü çalışmaları, özel tasarım ürünleri, yenilikçi perakende anlayışıyla sektörde adından sıkça söz ettirirken elde ettiği ödüllerle de gücünü ve başarısını pekiştiriyor.
İş dünyasının takip ettiği saygın iş ve ekonomi dergisi Capital'in anketini yaklaşık 1600 yönetici yanıtladı. Ataştırma çerçevesinde, şirket itibarına etki eden ürün ve hizmet kalitesi, müşteri memnuniyeti, güvenilirlik, yönetim kalitesi ve şeffaflık, yenilikçilik ve finansal sağlamlık, çalışan memnuniyeti gibi kriterler ele alınarak Türkiye'nin ve sektörünün en beğenilen şirketleri seçildi.